Ֆասթ Բանկի Visa ԱկնՔարտերով մեկնարկել է գարնանային մեծ խաղարկություն
Ֆասթ Բանկն իր Visa քարտապաններին հնարավորություն է տալիս մասնակցել խաղարկության և շահել 500 հազար դրամ արժողությամբ 10 դրամական պարգևներից մեկը։ Ֆասթ Բանկի ցանկացած Visa ԱկնՔարտի քարտապան ս․թ․ ապրիլի 1-ից մինչև մայիսի 31-ը ներառյալ, կատարելով հանրագումարային 10 հազար դրամի անկանխիկ վճարումներ, կստանա 1 պրոմոկոդ և հնարավորություն կունենա մասնակցել խաղարկությանը։
Յուրաքանչյուր քարտապան երկու ամսվա ընթացքում կարող է ստանալ մինչև 10 պրոմոկոդ, ընդ որում, հաճախորդն արշավին կարող է մասնակցել իր բոլոր Visa ԱկնՔարտերով։ Հավելենք նաև, որ Ֆասթ Բանկը խաղարկության շրջանակներում իր հաճախորդներին հնարավորություն է տալիս ապրիլի 1-ից 30-ն ընկած ժամանակահատվածում առանց տարեկան սպասարկման վճարի ձեռք բերել Visa Gold ԱկնՔարտ։ Այն հաճախորդները, ովքեր արշավի իրականացման ժամանակահատվածում կպատվիրեն նոր Visa վճարահաշվարկային համակարգի որևէ քարտ, կստանան մեկ լրացուցիչ պրոմոկոդ՝ անկախ նշված ժամանակահատվածում ձեռք բերած քարտերի քանակից։
10 հաջողակները, որոնք կշահեն դրամական պարգևներից մեկը, կորոշվեն հունիսի 30-ին ժամը 15։00-ին Ֆասթ Բանկի պաշտոնական YouTube-յան էջի ուղիղ եթերում։ Հաղթողները կընտրվեն պատահականության սկզբունքով։ Խաղարկության արդյունքները կամփոփվեն և կհրապարակվեն նաև Ֆասթ Բանկի պաշտոնական սոցիալական հարթակներում (LI, FB, Insta)։ Յուրաքանչյուր քարտապան կարող է շահել միայն մեկ անգամ: Մանրամասներին ծանոթանալու համար անհրաժեշտ է անցնել հետևյալ հղումով։

Fast Bank offers its Visa cardholders the chance to participate in a giveaway and win one of ten cash prizes worth 500,000 AMD each. Any Fast Bank Visa AknCardholder who makes non-cash payments totaling 10,000 AMD from April 1 to May 31, 2026, will receive 1 promo code and be eligible to enter the giveaway.
Each cardholder can receive up to 10 promo codes during the two-month period. Customers can participate in the campaign with all of their Visa AknCards. Additionally, Fast Bank offers its customers the opportunity to acquire a Visa Gold AknCard without an annual service fee from April 1 to 30, 2026. Customers who order a new Visa card during the campaign period will receive one additional promo code, regardless of the number of cards acquired.
The 10 winners of the cash prizes will be announced on June 30 at 15:00 via a live broadcast on Fast Bank’s official YouTube page. Winners will be selected randomly. The results of the giveaway will also be summarized and published on Fast Bank’s official social media platforms (LI, FB, Insta). Each cardholder can win only once. For more details, please follow this link.
Fast Bank is a digital-first bank operating 24/7, with services available in Yerevan and all regions of Armenia. The bank is regulated by the Central Bank of Armenia.